תוכנת WebCEO

תוכנת WebCEO היא תוכנת All-in-One לקידום אתרים מהמקצועיות, האיכותיות והאפקטיביות ביותר שניתן למצוא ברשת. תוכנת WebCEO נמצאת אצלנו בשימוש תמידי והיא מאפשרת לנו לעבוד על כל האספקטים הנוגעים לקידום ללא תלות בשפה ( עברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית וכדומה ).

תוכנת WebCEO משוחררת בגירסה חינמית ובגירסה בתשלום. מן הסתם, הגירסה החינמית "רזה" יותר ומאפשרת לך לבצע פחות חיפושים, ניתוחים והשוואות מעניינות.

לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על תוכנת WebCEO באתר הרשמי של החברה.

תוכנת WebCEO לקידום אתרים - מאפיינים עיקריים

  1. תמיכה מלאה בעברית ובשפות זרות אחרות – תוכנת WebCEO תומכת בצורה מושלמת בעברית. ניתן לבדוק מיקומים במנועי חיפוש עבריים כמו גוגל ישראל או וואלה, לנתח את הקישורים ( כולל טקסט עברי ) ולסרוק את עמודי האתר ( תמיכה חלקית, אך מספקת לנושאים העיקריים ).
  2. מחקר מילים – כלי למציאת ביטויי מפתח ממירים, פופולריים ואידיאליים לקידום.
  3. אופטימיזציה - תוכנת WebCEO מכילה כלים מקיפים אשר מאפשרים לך לקבל עצות אופטימיזציה מעשיות לגבי עמודי האתר שלך. כל העצות ניתנות מעיני המשתמש ומנועי החיפוש.
  4. רישום לאינדקסים – כלי לרישום חצי-אוטומטי לעשרות אינדקסים אשר פזורים ברחבי הרשת. כמו כן, כלי לאיתור אינדקסים חדשים אשר מתאימים לצרכי האתר שלך.
  5. ניתוח ובניית קישורים – כלים פרקטים לניתוח, מעקב וניהול קישורים יוצאים ונכנסים לאתר שלך. בנוסף, ניתן לאתר שותפים פוטנציאליים להחלפות או רכישת קישורים ברשת.
  6. בדיקת מיקומים – מעקב אחר מיקומי האתר בעשרות מנועי חיפוש ( כולל מנועי חיפוש ישראליים ) והפקת דוחות רלוונטים.
  7. אופציות מתקדמות אחרות – תוכנת WebCEO מכילה כלים נוספים כמו עריכת עמודי אינטרנט אונליין ( HTML ), ניהול קמפיינים מסוג PPC, כלי לבדיקת קישורים שבורים באתר, כלי לבדיקת זמינות האתר ( בתשלום נוסף ), בדיקת תנועה באתר HitLens ( בתשלום נוסף ), דוחות מקצועיים ועוד שלל אופציות אחרות.

ניתן לרכוש את תוכנת WebCEO החל מ – 189$ לרישיון בודד. יתרון נוסף של התוכנה היא שהיא מתעדכנת כל הזמן עם פיצ'רים חדשים, החיסרון הבולט הוא שהתוכנה דורשת עדכונים שנתיים בתשלום נוסף על מספר פיצ'רים עיקריים. עם זאת, ההשקעה במקרה זה בהחלט שווה את הכסף שלך.

לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על תוכנת WebCEO באתר הרשמי של החברה.