תוכנת PPC Bully

תוכנת PPC Bully מאפשרת לך לחסוך זמן, כסף והרבה כאב ראש בחיפוש המידע שיעזור לך להעלות קמפיין PPC מצליח, איכותי וממיר ביותר. תוכנת PPC Bully היא פיתוח ישראלי אשר עומדים מאחוריו רן ארוסי, אמיל פז ושותפים אחרים שנמצאים מאחורי הקלעים.

כיום, יש יותר משווקי תוכניות שותפים, חברות עצמאיות ומקדמי אתרים אשר פועלים באינטרנט וככלל שהזמן עובר רמת התחרות עולה על תשומת הלב של הצרכן הממוצע. תוכנת PPC Bully היא אחת מתוכנות הריגול הטובות ביותר בשוק וביחד עם תוכנות כמו KeywordSpy, SpyFu, Keyword Elite ואחרות היא יכולה לספק לך את הנתונים הדרושים ביותר בזמן אמת.


לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על תוכנת PPC Bully באתר הרשמי של החברה.

תוכנת PPC Bully יכולה לעזור לך במציאת ביטויי המפתח הממירים ביותר, מודעות ה – PPC ועמודי הנחיתה של המתחרים שלך בכל השפות המרכזיות ( כולל עברית ). היתרון הוא שמערכת PPC Bully חוסכת לך חודשים של ניסוי וטעיה במציאת ביטויי המפתח הממירים ביותר, יצירת ה-Ad Groups ודפי הנחיתה. עם זאת, חשוב לקחת את הנתונים ולעבוד איתם ולא להסתמך עליהם בעיניים עצומות – זו לא הדרך שתוכל לייצר קמפיין PPC רווחי, מצליח וטוב !

תוכנת PPC Bully מוצעת לך בתשלום חודשי של 137$ עם מדיניות החזרה של 30 יום, כך שניתן בחופשיות לבדוק את התוכנה ובמידת הצורך להמשיך איתה.

לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על  תוכנת  PPC Bully באתר הרשמי של החברה.