תוכנת Rank Tracker

אתה עדיין בודק את המיקומים שלך עם קבצי אקסל בצורה ידנית ?, בודק עשרות ביטויי מפתח בגוגל ומחפש את כתובת האתר שלך ? – אתה לא חושב שהגיע הזמן להתקדם ?!

לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על תוכנת Rank Tracker באתר הרשמי של החברה.

התוכנה Rank Tracker מאפשרת לך לייעל, לקצר ולהפוך את תהליך המעקב שלך להרבה יותר פשוט. Rank Tracker היא תוכנה לבדיקת מיקומים בגוגל, וואלה, יאהו, בינג, אלטה ויסטה ועוד 558 מנועי חיפוש פופולריים אחרים. בין המאפיינים המרכזיים של התוכנה ניתן למצוא בדיקת מיקומים על מספר רב של דומיינים,  שמירה של כל ההיסטוריה הקיימת על דומיין מסויים וצפייה בקצב ההתקדמות בצורה מספרית וויזואלית על ידי גרפים שונים ( לקוחות מתים על זה ! ), בנוסף, התוכנה מציעה מספר כלים משלימים לתהליך ה – SEO כמו בדיקה של ביטויי מפתח באתרים מתחרים ואיתור של ביטוי מפתח ממירים באתר שלך.

תוכנת Rank Tracker משוחררת בגירסה חינמית, בגירסה מקצועית אשר מיועדת לבעלי אתרים בודדים, מקדמי אתרים קטנים או בוני אתרים בעלות של 99.95$ ובגירסה מקיפה יותר אשר מיועדת לחברות SEO בעלות נפח גדול יותר בעלות של 249.75$.

תוכנת Rank Tracker מומלצת לכל מי שמעוניין בביצוע נקודתי של פעולה זו. אם אתה מחפש פתרון כולל יותר, מומלץ לך לשקול את רכישת תוכנת WebCEO שמציעה הרבה יותר אפשרויות ולא את תוכנה זו ( כמובן שהעלות של WebCEO היא הרבה יותר גבוהה מאשר העלות של תוכנת Rank Tracker).

לחץ כאן, על מנת לקבל פרטים נוספים על תוכנת Rank Tracker באתר הרשמי של החברה.